Tréner Martin Hlavaj v spolupráci s Obcou Malý Lapáš vyhlasuje nábor do futbalovej prípravky

Prípravka je možnosť pre rodičov a ich deti začínajúce s futbalom vo veku 4-8. Tréning je VZDELÁVACÍEFEKTIVNY, a  ZÁBAVNÝ. Futbalová prípravka buduje základné predpoklady mladých hráčov pred tým, ako vstúpia do organizovaných súťažných štruktúr. Futbalová prípravka je súčasťou plne integrovaného systému rozvoja hráča, ktorý je vhodný pred vstupom do organizovaných futbalových štruktúr.

Prečo by sme mali dať deti do prípravky?
Zvyšuje u detí sebavedomie a rozvíja lásku k futbalu.
Učí základné futbalové zručnosti s dôrazom na prácu s loptou, prihrávanie, streľbu a hru na malom priestore.
Rozvíja správne návyky: správanie, zvýšenú koncentráciu a rýchlu reakciu, podobne ako kladie dôraz na rozvoj sociálnych potrieb - vzájomná komunikácia a spolupráca.
Učí základom zdravej výživy.
Prináša veľa zábavy!

Tréningová jednotka
Tréningová jednotka trvá 60 min. Bude prebiehať na ihrisku v obci Malý Lapáš. V skupine môžu byť chlapci aj dievčatá. Deti budú mať špeciálne rozdelené cvičenia podľa svojho veku. Cena za jednu tréningovú jednotku bude stanovená na sumu 3 EUR. Zabezpečené bude kompletné tréningové pomôcky. Dieta stačí len priniesť v športovom úbore.

Prihlasovať sa môžete na TČ 0911 504 828, telefonicky, alebo whatsapp