Firma JUKKA bude predávať v piatok 7. apríla 2023  v čase od 11.30 do 12.00 hod. pred Obecným úradom v Malom Lapáši nasledujúce stromčeky k výsadbe: jablone a hrušky i stĺpovité, marhule, nektárinky, broskyne, slivky rezistentné, japonské slivky (blumy), slivkomarhule, ryngloty, duranzie, čerešne, višne, višne kríkové i zakrpatené, čerešňovišne, oskeruše, duly, jedlý  gaštan, mandľa, olivy, moruše biele a čierne, mrazuodolný figovník, granátové jablká, ziziphus jujuba, orech štepený, kríkové a stromčekové rezistentné egreše a ríbezle, josty stromečkové a kríkové, maliny červené a čierne, černice, malinojahody, jahody aj stáleplodiace, rakytník rešetliakový, stolové viniče bezsemenné i rezistentné, kanadské, indiánske a čukotské čučoriedky(zemolez), brusnice, kľukva, samoopelivé kiwi, arónia kríčková, ruže stromkové a kríkové, rododendrony, azalky, ibištek 2-farebný, klematis, drieň jedlý štepený, hortenzie, letný orgován, orgován kríkový, čilimník, zakrpatený bambus a iné.

Viacej informácií nájdete na letákoch vo vašich poštových schránkach.