z logistických dôvodov zbierku pre utečencov ukončujme v pondelok o 17:00.

Do zbierky môžete prispieť:

• trvanlivými potravinami ako sú napríklad konzervy, paštéty, instantné polievky, káva, čaje, minerálky,
  • trvanlivými detskými potravinami, napríklad piškóty, sušienky, sladkosti, detská výživa, dojčenská voda, sušené mlieko,
  • detské potreby ako sú plienky rôznych veľkostí, vlhčené utierky,
  • a ďalej ženské hygienické potreby, tekuté mydlá, dezinfekcia na ruky, vrecia na odpad so sťahovacou páskou,
  • lekárničkou

Takto vyzbierané komodity sa počas logistiky budú viackrát nakladať a vykladať, preto Vás žiadame aby ste do zbierky dávali len také potraviny (napr. minerálka, detská výživa...), ktoré nie sú balené v skle!

Do zbierky NENOSTE šatstvo, hračky, knihy, deky, ovocie a potraviny s krátkou dobou trvanlivosti.

Veci môžete priniesť pred Obecný úrad Malý Lapáš do budovy bývalých potravín - vchod oproti obecnému úradu.