Milí rodičia, milé deti!

Brány našej materskej školy sa opäť otvoria dňa 2. septembra 2021 ( vo štvrtok ) a v tejto súvislosti Vám prinášame nasledovné informácie.

Potrebné veci dieťaťa pri nástupe do MŠ:

osobné veci:
- pyžamo
- posteľná bielizeň a napínacia nepremokavá plachta
- šaty na prezlečenie (rezervné šaty – spodná bielizeň, tričko, nohavice/sukňa, ponožky...)
- prezuvky (papuče)
- hrebeň.
Prosíme všetky osobné veci označiť menom (na textile vyšiť iniciály/symboly, ostatné veci označiť fixkou centropen) Ďakujeme.
Uteráky sa používať nebudú, papierové utierky budú zabezpečené z našej strany. Nosiť hračky z domu nie je povolené.

Postup pri návšteve materskej školy:
Do budovy s dieťaťom vstupuje vždy iba rodič (sprevádzajúca osoba) v rúšku. Pri vstupe je potrebná dezinfekcia rúk (dieťa aj rodič) a nasadenie si ochranných návlekov na obuv (rodič). V priestoroch (na chodbe) MŠ bude menný zoznam, podľa ktorého rodič umiestni dieťa do triedy. Pri prvej návšteve je nevyhnutné vyplniť Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa. Tlačivo bude mať každé dieťa v skrinke.

Všetky ďalšie informácie, ktoré sa týkajú organizácie a prevádzky našej MŠ, tlačivá, prípadne odpovede na Vaše ďalšie otázky, Vám poskytnú pani učiteľky.

Zároveň Vám oznamujeme, že dňa 03.09.2021 o 16,30 sa uskutoční rodičovské združenie v budove MŠ.

Ďakujeme pekne za spoluprácu a tešíme sa na Vás!