Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu pacientov naďalej (tak ako od 15.3.2020) vybavujeme po predchádzajúcom telefonickom dohovore (aj priamo v ten deň). Podľa aktuálnych odporúčaní hlavných pediatrických odborníkov SR v spolupráci s RUVZ sa doporučuje pacientom s príznakmi ochorenia dýchacích ciest, horúčkou, triaškou, bolesťami hlavy,... absolvovať pred vstupom do ambulancie antigénový test na Covid-19. V prípade že sa Vám z akýchkoľvek dôvodov nepodarilo dovolať alebo ste o telefonickom objednávaní nevedeli, poprosíme pred vstupom do ambulancie oznámiť situáciu a následne dostanete najbližší voľný termín v ten deň. Podľa odporúčaní by sa nemali v čakárni stretnúť viac ako 3 pacienti.

Za pochopenie ďakujeme,

MUDr. Zuzana Kohútová