Vážení obyvatelia obce Malý Lapáš.

Touto cestou Vám dávame do pozornosti termín realizácie cyklických odpočtov spotrieb elektrickej energie, ktoré sa uskutočnia nasledovne v dňoch 06.07.2020 (pondelok) – 08.07.2020 (streda).

Žiadame preto všetkých odberateľov (aj neobývaných nehnuteľností) elektrickej energie bez rozdielu na dodávateľa, teda zmluvného partnera, aby nám v uvedenom termíne sprístupnili svoje odberné miesta k odpočtu a kontrole elektromerov. Počas odpočtov zhotovujeme aj fotodokumentáciu odberných miest (t.j. elektromerov). Z uvedeného je potrebné zabezpečiť prístup k odbernému miestu.

Okrem iného žiadame obyvateľov obce, aby si v uvedenom termíne z bezpečnostných dôvodov uviazali svojich psov.

Kontakt: 0903-40-98-40

Za spoluprácu a ústretovosť všetkým vopred ďakujeme.

POZNÁMKA:

Žiadne iné osoby okrem spoločnosti Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDIS a.s.) nie sú oprávnené vykonávať odpočty spotrieb elektrickej energie!

Obyvatelia v tejto výnimočnej situácii môžu stav a výrobné číslo elektromera zaslať formou MMS správy, SMS správy na tel.číslo 0903409840 do 05.07.2020 alebo nechať lístok s údajmi na bráne podľa rozpisu termínu odpočtov.